YILMAZLAR YALITIM

HİZMETLERİMİZ.

Firmamız her türlü ısı, ses, su, çatı ve cephe kaplama konusunda 2011 yılından bu yana kazandığı tecrübesi ve alanında uzman bir ekipten oluşan uygulama ve satış kadrosu ile Marmara Bölgesinde hizmet vermektedir.

BETON KİREMİT

Estetik görüntü, uzun ömürlü ve ekonomik çatı kiremitleri 19. Yüzyılın başlarında Almanya’nın Bavyera bölgesinde çimento, kum ve su karışımı ile ilk beton çatı kiremitini oluşturmak için kullanılmıştır. Beton kiremit, özel bir karışım ile hazırlanan betonun kalıplar üzerine preslenmesi ile çeşitli boyut ve biçimlerde oluşan bir çatı kaplama malzemesidir.

SU YALITIMI

Yapıların uzun ömürlü, sağlıklı, konforlu ve güvenli bir ortam oluşturabilmesi için suyun veya nemin yapıya zarar vermesini önlemek amacıyla yapılan, su veya nemin ahşap, metal, taş, tuğla gibi gereçler üzerindeki olumsuz etkilerine karşı uygulanan yalıtıma “su yalıtımı” denir

ÇATI İZOLASYONU

Çatı izolasyonu, çatının aşağıda kalan yaşam alanlarının tavanlarında ısı kaybını önlemek için çatı alanının yalıtımının sağlanmasıdır. Tavan arasında kullandığımız yalıtım türleri ve yöntemi, çatınızın altında bir yaşam alanı olup olmadığı ile doğru orantılı ve alakalı bir durum olduğu için çatı izolasyonu yöntemleri buna bağlı olarak değişkenlik gösterir.

ISI YALITIMI

Isı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın ısı köprüleri vasıtası ile konutların içine girmesini ya da çıkmasını engellemek adına yapılan işlemlerdir. Sürekli artan enerji faturaları ısınma için ayrılan bütçeleri de arttırmaktadır. Tüketilen toplam enerjinin 1/3 kadar oranının konutlar için sarf edildiği düşünüldüğünde ısı yalıtımı artık bir ihtiyaç durumuna gelmiş bulunmaktadır.

SES YALITIMI

Ses yalıtımı, belirli bir ses kaynağı ve reseptöre göre ses basıncını düşürmenin herhangi bir yoludur. Sesi azaltmak için birkaç temel yaklaşım vardır; kaynak ve alıcı arasındaki mesafeyi arttırmak, ses dalgalarının enerjisini yansıtmak veya absorbe etmek için gürültü bariyerleri kullanmak, ses bölmeleri gibi sönümleme yapıları kullanmak veya aktif ses üreteçleri kullanmak.
Bir sorunuz mu var!
Bizimle Her Zaman İletişime Geçebilirsiniz!